Bahçelievler Günlük Kiralık 1+0 Daireler

Bahçelievler Günlük Kiralık 1+0 Daireler

 

 

İstanbul’da aranan, güvenilen ve tercih edilen bir firma oluşumuzu siz değerli müşterilerimize borçluyuz. İşe başladığımız ilk günden bu yana asıl hedefimiz hiç değişmedi. Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve bu prensibimizden asla ödün vermeyeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bir sektörde başarılı olarak devam edebilmek, başarı sağlamaktan çok daha fazla emek ister. Biz bu emeklerimizi siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam etmek için sürdüreceğiz.

 

 

Bahçelievler Günlük Kiralık 1+0 Daireler

 

 

Bahçelievler günlük kiralık 1+0 apart dairelerimiz ile de sizlerin taleplerinize karşılık vermekteyiz. Eğer günlük olarak tek başınıza konaklama yapacaksanız bu minik ve şirin dairelerimiz tam size göre. Ancak minik dememizin sebebi diğer apart dairelerimize oranla daha küçük alana sahip olmasıdır. Bir otel odası ile kıyaslanamayacak kadar büyüktür. Hatta 1+0 dairelerimizde otel odasında olmayan mutfak bile vardır. Banyosu da geniştir. Konaklama sırasında çok fazla odaya ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için son derece uygundur.

 

Günlük Kiralık 1+0 Dairelerimiz

 

Diğer daha fazla oda sayısına sahip olan dairelerimiz gibi 1+0 dairelerimiz de aydınlık ve ferahtır. Birçok günlük kiralık daire hizmeti sunan firmalar 1+0 dairelerini karanlık cepheye inşa etmektedirler. Ancak size sunacağımız 1+0 daireler de aydınlık olacaktır. Hatta diğer odalar da olan tüm konforun mevcut olmasının yanında mobilyalı olarak size kiralanacaktır. Tek eksiği bir odasının az olmasıdır. Eğer çok oda gereksiniminiz yoksa bu dairleri daha ekonomik olarak kiralayabilmeniz mümkündür. Müşterilerimizin daha ekonomik ve daha az alan talepleri için dizayn edilmiş olan bu dairelerimiz de siz müşterilerimizin konaklamaları için hizmetinizdedir. Bahçelievler günlük kiralık 1+0 apart dairelerimizin uygunluğunu ve rahatlığını hissedebilmeniz sizleri de bekliyoruz.

 

Toplu Konutlarımızdaki Güvenlik

 

Size tahsis ettiğimiz evin içerisinde de olsanız, çevremizdeki alışveriş merkezlerinden alış veriş yapıp geliyor da olsanız güvenliğiniz bizim kontrolümüzün altındadır. Hem sertifikalı güvenlik görevlilerimiz hem de tüm güvenlik ekipmanları sizlerin hizmetinizdedir. Kameralar, yangın ihbar tesisatı, acil butonlar, acil durumlar için gerekli ses anons sistemleri ve tüm detektörler gibi güvenlik ekipmanlarımızın kontrolü düzenli aralıklar ile yetkili servisler tarafından sağlanmaktadır. Müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti olmazsa olmazlarımızın arasındandır. Asla bu iki maddeden taviz vermeden çalışıyoruz.

 

 

Apart Dairelerimizin Otel Odalarından Farkı

 

En büyük farkımız sağladığımız alanın büyüklüğü ve kendi evinizdeki konfordur. Apart dairelerimizin içerisine girdiğinizde asla yadırgamazsınız. Gayet doğal ve kendi eviniz gibi gelecektir, evinizdeki havayı ve sıcaklığı tüm dairelerimizde bulabilirsiniz. Hatta yemeği kendiniz mi yapmak istiyorsunuz, mutfaklarımız emrinize amadedir. Mutfaklarımızda evlerinizdeki gibi yemek yapabilmenizi sağlayabilmek için ocaklarımız, mikrodalga fırınlarımız, baharatlarımız, tencerelerimiz vardır. Yaptığınız ya da dışarıdan aldığınız yemekleri yiyebilmeniz için tabak, bardak, çatal, kaşık da temine diyoruz.

Bahçelievler günlük kiralık 1+0 apart dairelerimizdeki lüksü ve şıklığı görmenizi tavsiye ederiz.

Recent Posts
Comments
  • Hakan
    Cevapla

    1+O daireleriniz ne kdr son olarak

Leave a Comment