Bahçelievler Günlük Kiralık 1+1 Daireler

Bahçelievler Günlük Kiralık 1+1 Daireler

 

İstanbul Bahçelievler semtinde ev ihtiyacı olanlar için kurulmuş bir firmayız. Günlük konaklama ihtiyacı olan insanlar için otel odası gibi küçük bir alanın yetersiz ve maddi olarak da oldukça külfetli olduğunu düşünerek bu sektör üzerine çalışmaya başladık. Yılların birikimi ile oldukça tecrübe kazandık. Müşterilerimizin bizden beklentilerinin ne olduğunu çok iyi analiz edebilir ve sorunlarına çözüm bulabilir bir duruma ulaştık.

 

Daha Büyük Bir Alan

 

Müşterilerimize otele odalarından çok daha büyük olan bir alan sunmaktayız. En küçük dairemiz bile otel odası ile kıyaslandığında daha büyük bir salona, daha büyük bir banyoya sahiptir. Hatta ekstra olarak mutfak da sizlere tahsis edilmiştir. Eğer ailece kalacaksanız, arkadaşlarınız ziyarete gelecekse veya daha büyük daha rahat bir şekilde kalmak istiyorsanız sizlere bir oda daha fazla olan dairelerimizi sunmaktayız.  Bahçelievler günlük kiralık 1+1 dairelerimiz bu durumda sizlerin hizmetine tahsis edilmektedir. Daha büyük bir alan ve daha ekonomik bir çözüm için size çok ideal bir çözüm sunacaktır.

 

Bahçelievler Günlük Kiralık 1+1 Dairelerin Artıları

 

Genel olarak bakıldığında bir oda daha fazla olan apart dairelerimizi tercih eden müşterilerimiz ya ailece kalmakta ya da bir günden daha uzun süre konaklamaktadırlar. Her iki durumda da en büyük sorunları her gün dışarıdan yemek yemek zorunda olmalarıdır. Kimi müşterilerimiz sağlık açısından kimi müşterilerimiz de bütçe durumu bakımında dışarıdan yemek zorunluluğunda kalmak istemiyor. Müşterimizin en büyük hakları olan mutfakta yemek yapabilme istekleri için birçok çözümler getirdik. Mutfaklarımızı ocaklar, mikrodalga fırınlar, su ısıtıcıları, tencereler, bardaklar, çatallar ve kaşıklar gibi ihtiyaç duyabilecekleri tüm malzemeler ile donattık. Özellikle 1+1 apart dairelerimize eklediğimiz bu ekstra özellikler ile müşterilerimiz çok daha özgür ve ev havasında yaşamaktadır.

Bahçelievler günlük kiralık 1+1 apart dairelerimizin içerisindeki bu özgür ve lüks havayı yaşatabilmek için sizleri de bekliyoruz. Farkımızı hissedin ve yaşayın.

 

Bahçelievler’de Aydınlık Evler

Her apart dairelerimizde olduğu gibi 1+1 dairelerimizde de gün ışığı alan, aydınlık ve iç açıcı bir ortam sunmaktayız. Lüks evlerimizden birine girdiğinizde dışarı çıkmak istemeyeceğinizden eminiz. Eğer tatil ve dinlenme amaçlı konaklama yapıyorsunuz yemeğinizi de kendi evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Böylece evinizden hiç çıkmadan her anınızın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bahçelievler Günlük Kiralık Ev konusunda Bize Güvenin

 

7 günün 24 saati boyunca sizlerin güvenliğinizi sağlayabilmek için alanında uzman güvenlik çalışanlarımız vardır. Onlar ile içiniz rahat, huzurunuz yerinde olsun. Ayrıca olası her duruma karşı tam tedbirler alınmıştır. Güvenlik personellerimizin yanı sıra her alanın takibinin yapılamasını sağlayan güvenlik kameraları, yangın alarm detektörleri ve tesisat sistemleri, duman ve ısı detektörleri ile de korunduğunuzu unutmayınız.

Sizleri Bahçelievler günlük kiralık 1+1 apart dairelerimizi görmeye davet ediyoruz.

 

Recent Posts

Leave a Comment