Bahçelievler Günlük Kiralık Ev

Bahçelievler Günlük Kiralık Ev

 

Sektörümüzde geçirmiş olduğumuz uzun yılların tecrübesi ve yeniliklerin her daim peşinde olup onları sistemine hızlı bir şekilde dahil edebilen özelliğimiz ile siz müşterilerimize Bahçelievler’de günlük kiralık ev sunmaktayız. Alt yapımızın sağlamlığı ve memnun müşterilerimizin geri dönüşümleri ile birlikte sektörümüzün öncü firmalarından olmayı başardık. Bahçelievler günlük kiralık ev denilince ilk akla gelen firma olmak bizim için mutluluk verici. Müşterilerimizin 1+1 daire, 1+0 daire, apart daire arayışlarına cevap verebilmekteyiz.

Bünyemizdeki her çalışan profesyonellik sahibi olup güler yüzlü olarak sizlere hizmet vermektedir. Almış olduğunuz hizmetin memnuniyetini, siz müşterilerimizin yüzlerinde görmek ve olumlu dönüşler duyup, okumak bizlere doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Her çalışmamız müşteri memnuniyet odaklı olarak yürütülmektedir. Sizlere de aradığınız hizmeti sunabilmekten memnuniyet duyarız. Bahçelievler ev arayışlarınızda, dairelerimizdeki huzuru ve sağladığımız hizmet farkını siz de yaşayın. Sizleri de günlük kiralık dairelerimizle tanışmaya davet ediyoruz.

 

 

Günlük Kiralık Evlerimizde Alışveriş

 

 

Bir şeye ihtiyacınız mı var? Yanınıza almayı unuttuğunuz bir şey mi var?  Hiç dert değil. Bahçelievler semtindeki evinizin çevresinde hepsi sizlere sunulmaktadır. Kendi evinizin konforunda iş, güç, temizlik tasası olmadan, her gün ilk kiraladığınız temizlik ve hijyen ile sunulan dairelerimize sizleri de bekliyoruz.

 

 

Sektörde Biz

 

Aldığınız ilk hizmetten sonra her daim tercih edeceğiniz bir firma olacağımıza eminiz. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Alanımızdaki gelişmeleri ve son teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Yenilikçi yapımız sayesinde son teknoloji ürünlerini en kısa sürede bünyemize dahil etmekteyiz. Sektörümüzün öncü firmalarından olmakla kalmayıp, öncülüğümüzü koruyabilmek için daha fazla çalışmaktayız.

 

Bahçelievler’de Günlük Kiralık Evler

 

Lüks günlük kiralık dairelerimiz aradığınız her konforu sizlere sağlar. Bahçelievler günlük kiralık ev hizmetlerimiz çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Dairelerimiz mobilyalı olup full eşyalıdır. Her kiralık evimiz; temel elektronik aletlere, yatak çarşaflarına, yastık kılıflarına, mevsimine göre battaniye ya da pikelere, tüm banyo malzemelerine, perdelere, havlulara, televizyonlara sahiptir. Konaklama ihtiyaçlarınızda artık otel arayışınız bitti. Hem küçücük odalara tıkılma derdiniz hem de çok miktarda ücretler ödeme zorunluluğunuz ortadan kalktı. Sizlere daha uygun fiyata konaklama sunarken, lüks ve hijyenik açıdan her gün düzenli olarak titizlik ile temizliği sağlanan dairelerimize bekliyoruz.

Kiraladığınız Bahçelievler günlük kiralık ev ile birlikte 24 saat boyunca sınırsız internet erişiminiz olacaktır.  Sınırlarımız içindeki her yerden ücretsiz, sınırsız ve yüksek hızda bir internet erişiminiz olacaktır.

 

 

Kiralık Evlerimizin Çevresi ve Güvenlik

 

Kalacağınız dairelerin çevrelerinde restoran ve cafe gibi alışveriş merkezleri mevcuttur. Canınız bir şey istediğinde veya bir şeye ihtiyaç duyduğunuzda güven için de alışverişinizi yapabilirsiniz. Sizlerin rahat bir gece geçirmeniz için 24 saat güvenliği sağlayan güvenlik ekiplerimiz de mevcuttur. Ayrıca istediğiniz saatte hizmet beklentilerinizi karşılayacak personellerimiz de sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Recent Posts

Leave a Comment