Bahçelievler’de Günlük Kiralık Dairler

Bahçelievler Günlük Kiralık Daire Hizmeti

 

 

İstanbul Bahçelievler semtinde müşterilerimize ev ortamını sağlayan, istedikleri konforu sunabilmek için bekledikleri her hizmeti sunan bir firmayız.  Müşterilerimizin rezervasyon veya kayıt sırasında bizden beklediği hizmetlerin tümünü sunabildiğimiz için gururluyuz. Müşterimizi güler yüzlü personellerimiz ile karşılıyor ve onların güler yüzlü olarak dairelerimizden ayrılmalarını gururla izliyoruz. Çünkü biliyoruz ki siz müşterilerimizin memnuniyet yüzdesi aslında bizim başarı yüzdemizdir. Müşteri memnuniyeti, firmamızın asla taviz vermeyeceği bir unsurdur.

Yoksa siz hala Bahçelievler günlük kiralık dairlerimizdeki konforu yaşamadınız mı? Ayrıcalığımızı sizinle de paylaşabilmek, arzuladığınız ev ortamındaki konforu sunabilmek istiyoruz.

 

 

Günlük Kiralık Dairelerimiz ile Birlikte Sunduklarımız

 

Günlük olarak kiralayabileceğiniz dairelerimiz,

  • Evinizdeki gibi mutfak eşyalarının olduğu bir mutfağa,
  • Hijyenik bir şekilde her gün titiz olarak temizlenen ve günlük olarak banyodaki tüm ihtiyacınızın var olduğu, havlu ve diğer malzemelerin her gün yenilerek müşterilerimizin hizmetinde bir banyoya,
  • Her gün düzenli olarak değiştirilen çarşafları, yastık kılıfları, battaniye ve pikeleri ile hizmetinize hazır bir yatak odasına,
  • Eğer 1+1 bir dairemizi seçmiş iseniz harici olarak kullanabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ekstra bir odaya sahiptir.

 

 

Yazın serin, kışın ise sıcacık bir ortam sağlayan son teknoloji iklimlendirme cihazlarımız ile donatılmış odalarımızı sizlerin hizmetinize sunuyoruz. 24 saat boyunca güvenlik personellerimiz ve kayıt işlemleriniz için çalışan personellerimiz sizlere hizmet vermektedir.

 

 

Otel mi Günlük Kiralık Daire mi?

 

Bir ya da birkaç günlüğüne kalacak bir yere ihtiyacınız olduğunda Bahçelievler günlük kiralık daire tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü tüm hizmetlere daha uygun fiyata sahip olursunuz. Size ait olan daha geniş ve daha konforlu bir alana sahip olursunuz. Eviniz haricinde en az eviniz kadar rahat ve güvenli olarak günlerinizi ve gecelerinizi geçirebilirsiniz. Diğer bir artısı ise rezervasyon ve kiralarken yaşadığınız avantajdır. Müşterilerimiz küçük bir mekan otel odası yerine hem geniş bir alan sağlarız, hem de rezervasyon ya da kayıt işlerinizde sizi hiç bekletmeyiz.

 

 

Bahçelievler’deki  Daireniz

 

 

Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilme özellikleri ile Bahçelievler’de sizlerin her zaman bir eviniz var. Kafa dinlemeye, sıkıntılardan biraz uzaklaşmaya, değişikliğe ihtiyacınız olduğunda biz size huzur dolu ve güvenli bir ortam sağlıyoruz. İstediğiniz an anahtarınızı alıp Bahçelievler günlük kiralık odanızdaki güveni ve huzuru yaşayabilirsiniz. Konutlarımızın çevresinde sizlerin hizmetinde olan restoran ve kafeler mevcuttur

Hafta sonu tüm sorumluluklarınızdan uzaklaşıp bir tatil yapmak isteyebilirsiniz.  Düğün, nişan gibi özel günlerde kalabalık olan misafirlerinize kalabilecekleri ev ortamı sağlayabileceğiniz bir alternatif arayabilirsiniz. İş gezilerinizde veya herhangi bir sebepten en az evinizdeki konfor ile günlük, haftalık ya da aylık olarak kalmak istediğiniz huzurlu, güvenli ve geniş bir ortam aradığınızda firmamız size her türlü kolaylığı sağlar.

Recent Posts

Leave a Comment