Günlük Olarak Kiralanan Evler Ve Özellikleri Nelerdir?

Günlük Olarak Kiralanan Evler Ve Özellikleri Nelerdir?

Tatil veya iş amaçlı olarak bir konaklama yapmanız gerekiyor ve otelde kalmak istemiyorsunuz. Bunun yerine daha uygun fiyatlı ve rahat üstelikte kendi ev yemeklerinizi pişirebileceğiniz tam donanımlı dairelerde konaklamak istemez misiniz?

Ancak internet ortamında ya da çeşitli kaynaklardan edinilen tedirgin edici bazı bilgiler kafanızı karıştırsa da bunun için alabileceğiniz bazı önlemler ile bu fırsattan sizler de güvenle faydalanabilirsiniz. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki günlük kiralık daire konsepti tüm dünyada otel konaklama işleyişine alternatif olarak gelişmiştir. Günlük daire kiralama da asıl amaç ekonomik kiralama işleyişi ile birlikte otel sisteminde var olan kısıtlama olmadan her hizmetten fayda sağlamak için bir ticari yaklaşımdır.

Unutmamalısınız ki günlük kiralık daireler ile ilgili herhangi bir olumsuz durumun olası olarak bir otelde gerek işletmecisi tarafından gerek ise işletmecisinin bilgisi dışında çalışanlar tarafından yine size yaşatılması son derece olası bir durumdur.

Bahçelievler De Günlük Kiralık Daire Var Mı?

Tabi ki var. Günlük kiralık evler Türkiye nin hemen hemen her ilinde bulunmaktadır. Bahçelievler ilçesi de birçok ilimizde bulunan bir ilçe olduğundan bu yazımda İstanbul Bahçelievler günlük kiralık dairelerinden bahsetmek istiyorum.

Firmamızın sunduğu Bahçelievler günlük kiralık dairemizde:

  • İnternet – Klima – Kombi
  • Plazma TV – Uydu – DVD Player
  • 7/24 Sıcak Su – Saç Kurutma Makinesi
  • Buzdolabı-Çamaşır ve Bulaşık Makineleri
  • Ütü-Ütü Masası – Çay -Kahve Makineleri
  • Tek Kullanımlık Şampuan, sabun, havlu bulunmaktadır ve bunların hijyenlerinden kesinlikle kiracımız şüphe etmemelidir.

 

Dairelerimizin bulunduğu mevkii ana otobüs durağına yakın olup ilerisinde bulunan minibüs durakları da aynı şekilde yürüme mesafesindedir. Böylelikle İstanbul da herhangi bir yere ulaşım kolaylaşmıştır. Ayrıca iki büyük alışveriş merkezine de yürüme mesafesinde olmanız akşama kadar alışveriş veya sinemaya gitmenize olanak sağlayarak sonrasında ise Bahçelievler günlük kiralık dairenize gelebilirsiniz. Dairelerimiz de merkezi ısıtma sistemini kullanmakta olup firmamıza ait olan internet sitemizde de yayınlanan fotoğraflarda görüldüğü gibi güzel ve bakımlı dairelerdir.

Bu günlük kiralık evlerden yararlanmak istiyorsanız siz de rezervasyon işlemlerinizi daha sonradan oluşabilecek durumlara karşı, kiraya veren ya da tutan açısından tüm bilgileri kayıt altına alan  uluslararası veya Türkiye çapında tanınmış güvenilir işlemleri ile ön plana çıkan seyahat işlemleri üzerine kurulmuş olan internet sitemiz üzerinden  kayıt olarak gerçekleştirin.

Rezervasyon işleminizi tamamladıktan sonra dairenizi teslim alırken mutlaka tesis tipine göre değişmekle birlikte genel olarak “geçici konaklama sözleşmesi” olarak adlandırılan belge imzalayın. Bu belgeleri imzalatan daire sahipleri eğer size bir kopyasını vermek istemez ise bilin ki bu konaklama ile ilgili devlete vergi vermek istememesinden kaynaklıdır. Buna izin verip vermemek sizin kararınızdır. Ancak riskiniz şudur olası bir sorunda elinizde hiç bir kanıt bulunmayacaktır. Ancak firmamız bu olası sorunların önüne geçmek için geçici konaklama sözleşmesini imzalatmakta ve bir kopyasını da size vermektedir.

Recent Posts

Leave a Comment