Samsun Öğretmenevi, Konukevleri ve Misafirhaneler

Bu yazımızda Samsun bölgesinde bulunan Samsun Öğretmenevi, Samsun Konukevleri ve  Samsun Misafirhaneler hakkında bilgiler ekledik. Sizlerde Samsun konaklama hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Samsun Öğretmenevi merkezde bulunur. Sahile ve merkeze yakın olan işletme sizleri ağırlıyor. Samsun ili, “İlkadım Merkez” ilçesinde bulunan “Samsun Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” 2020 yılı kişibaşı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, otel kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Samsun Öğretmenevi Tanıtımı
Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır.

Samsun Misafirhane hizmet üniteleri; otel bölümü, yemek salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, bayan kuaförü, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermektedir.

Kale Mah. İstiklal Cad. No:29 İlkadım/SAMSUN adresinde yer alan Samsun Öğretmenevi’nde, 56 oda ve 126 yatak bulunmaktadır.

Samsun Öğretmenevleri ve lokalleri listesi, Samsun 2018 yılı öğretmenevi kişibaşı oda fiyatları ve ücretleri ne kadar, Öğretmenevlerinin fotoğrafları, özellikleri, adresi, telefonu, ulaşım, nasıl gidilir vb. bilgileri içerir.

Recent Posts

Leave a Comment